סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  הדמיות וסרטוני מוצר

  הדמיות וסרטוני מוצר מיועדים למגוון רחב של מטרות ועסקים. בין אם מדובר בענף הרפואה, הרוקחות, ההיי טק, המזון ובין אם מדובר בענפי תעשייה אחרים – באמצעות ההדמיות וסרטוני המוצר ניתן יהיה להעביר את המסר כהלכה ובדיוק מרבי. למענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל סטודיו וידה. סטודיו מוביל זה מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות רבים מתחומים שונים. לעובדי הסטודיו ניסיון רב, הכשרה מעמיקה וידע נרחב בתחום עיסוקם. עובדים אלו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

  יצירת הדמיות וסרטוני מוצר ללקוחות שונים

  חברות מתחום הרפואה, ההיי טק, התעשייה האווירית, המזון וכן הלאה מייצרות מוצרים באופן תדיר – כאשר חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה מתבסס על יצירת הדמיות וסרטונים. כלומר, בשביל לגייס כספים ומשאבים, למשל, יש ליצור את הסרטונים המדויקים ביותר; סרטונים שיעבירו את המסר באופן המדויק ביותר. לשם כך, מומלץ לפנות אל הצוות של סטודיו וידה – ולהיעזר בשירותיהם.

  סטודיו זה מבצע הדמיות וסרטוני מוצר בהתאם לדרישות הלקוח – כאשר העובדים מקדמים את תהליך העבודה במקצועיות הדרושה. לאורך תהליך זה, צוות הסטודיו ישאל אתכם מספר שאלות חשובות:

  • מהי מטרת הסרטון? האם הוא מיודע לגיוס משקיעים? האם מדובר בסרטון שיווקי וחווייתי שיבדל אתכם מהמתחרים? האם מדובר בסרטון המקדם מוצר – ועליו להיות מציאותי ככל הניתן?
  • בהתאם לכך, ניתן יהיה ליצור סרטון מוקפד, ובאורך הנכון. זאת ועוד, מתוך מחשבה על דרישות הלקוח, התסריט והיעד אותו הסרטון צריך להשיג.

  לבצע את המלאכה ביצירתיות והמקצועיות הדרושה 

  הדמיות לסטארט-אפ או מכשירים רפואיים, סרטוני מוצר חדשני בתחום הסלולר וכן הלאה – יש ליצור אותם במקצועיות ובמחשבה רבה. לשם כך, מומלץ ליצור קשר עם סטודיו וידה בהקדם. 

  Vida3d_Logo_Black

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   מיתוג נדל"ן

   מיתוג הוא שפה ויזואלית המאפשרת לתקשר עם לקוחות בדרך סמויה, ובד בבד לאפשר להם להתרשם לחיוב מהחברה או מהפרויקט. בעולם הנדל"ן הנתפש כיוקרתי, וכזה של 'הגשמת חלום', מיתוג יוקרתי חיוני מאוד לרושם ראשוני, וכמו שאומרים – 'אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני'....
   לפרטים נוספים

   סרטי אנימציה אדריכליים

   בזכות סרטי אנימציה אדריכליים, ניתן יהיה להציג את פרויקט הבניה כראוי ובאופן המדויק ביותר. השנים האחרונות הביאו עמן בשורה של ממש בתחום הנדל"ן, כאשר בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות פרויקטים שונים בתהליכי בניה מתקדמים. כאשר מגיעה העת לשווק את הפרויקט או...
   לפרטים נוספים

   הפקת הדמיות פנים וחוץ פוטו-ריאליסטיות

   הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי