סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  הדמיות חוץ

  אין ספק כי הדמיות חוץ הינן חיוניות להשלמת תהליך התכנון האדריכלי בצורה מוצלחת. חשוב לציין כי הדמיות אלו חייבות להתבצע על ידי חברת מקצועית ומנוסה אשר מתמקצעת בתחום האדריכלות ומכירה לעומק את כל הדגשים החשובים בו. סטודיו וידה המקצועי מובל על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, וכולל צוות מקצועי ודינאמי אשר זמין לכם בכל בקשה וסוג של הדמיה תלת ממדית.

  הדמיות חוץ – פרספקטיבה אחרת

  במשך שנים ארוכות, התכנון האדריכלי כלל שרטוטים בלבד, כך שהלקוח של הפרויקט היה יכול רק לקוות שהתוצאה הסופית תוכל להיראות ולו במעט מהתמונה אשר דמיינו לעצמם. כיום אין סיבה להתמודד עם חוסר ידיעה זה. הדמיות ממוחשבות מאפשרות כיום לאנשי מקצוע מיומנים שונים להציג את עבודתם בצורה האיכותית והמרשימה ביותר בפני לקוחותיהם.

  כך למעשה הדמיות חוץ אדריכליות יכולות לספק את נקודת המבט המדויקת בנוגע לתצורתו הסופית הצפויה של הפרויקט שלכם. את ההדמיות הללו ניתן יהיה ליצור כך שייראו פוטו-ריאליסטיות, זאת בכל סצנה שתרצו, בין אם מדובר על שקיעה, אור יום או אפילו בחשיכה לאור הפנסים. לרשותכם עומדים כעת מיטב אנשי המקצוע שבתחום ההדמיות התלת ממדיות אשר יסייעו לכם בקבלת ההדמיה לה אתם זקוקים. בה יוכלו האדריכלים והמעצבים השונים לעשות שימוש בתור כלי מכירה עוצמתי ויעיל במיוחד אל מול הלקוח הסופי.

  הדמיות חוץ – יוצרים את ההדמיה המושלמת

  על יצירתה של ההדמיה הממוחשבת האיכותית ביותר, עומדים אחראיים אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים ביותר של סטודיו וידה. הסטודיו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולסייע ביצירת העיצוב המדויק של ההדמיה בהתאמה לשרטוטים האדריכליים שלכם. הדמיות חוץ יאפשרו לכם להציג בצורה ברורה ואסתטית את המראה העתידי של המבנה החדש עליו אתם עובדים. כך תוכלו להיעזר בהדמיה זו לשם ביצוע תיקונים בתכנון האדריכלי ולשם הצגת התוצאה הסופית הצפויה בפני הלקוחות שלכם.

  הדמיות חוץ ופנים

  הדמיות חוץ יכולות לספק את התמונה המלאה לגבי האופן בה עתידה להיראות הסביבה החיצונית של בנייני מגורים, רבי קומות או בתים פרטיים. בכדי ליהנות משירות של הדמיית חוץ מוחשי ואיכותי, יש לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר מספקות את התמונה המלאה לגבי נראות הסביבה ובראש ובראשונה, לגבי המראה של חזות המבנה. הדמיות חוץ חייבות להתבצע בצורה מדויקת ומקצועית ולכן, חשוב לבחור את החברה שתבצע אותן בתבונה ובמקום הזה סטודיו VIDA נכנס לתמונה.

  חשיבותן של הדמיות חוץ לבית

  ככלל, הדמיות אדריכליות עליהן נמנות גם הדמיות חוץ, מאפשרות לאדריכל להעביר בצורה המדויקת והאיכותית ביותר ללקוחות שלו, איך עתיד להיראות הבית ובתוך כך, גם חזית הבית.

  הדמיית חוץ בהתאמה אישית, מאפשרת קבלת החלטות נבונות ומקצועיות לגבי נראות חזית המבנה וסביבתו החיצונית וכמובן, בשלבים הבאים, ההדמיה תאפשר גם להמחיש ללקוח את אותה הנראות.

  מטרתן של הדמיות חוץ היא לפרט בצורה המרבית והמיטבית את חזית המבנה וזה בא לידי ביטוי בפרטים כמו: עצים, סוגי הצמחייה, השטח והקרקע, תנאי תאורה ואפילו רהיטים. כמובן, שהדמיות החוץ מותאמות באופן פרטני לצרכים ולדרישות הלקוח.

  הדמיות החוץ הינן בעלות חשיבות גבוהה בכל סוגי המבנים הקיימים: בתים צמודי קרקע, בנייני מגורים, מבני ציבור ועוד.

  בכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בהדמיות החוץ, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תבצע אותן ולוודא שיש ברשותה את הטכנולוגיות, הכישורים והכלים להכין הדמיה ריאליסטית, מדויקת ומקצועית.

  הדמיות חוץ מחירים משתלמים במיוחד

  הדמיות חוץ מהוות ככלי רב ערך עבור כל המעורבים בהליך בנייה של מבנים, מכל הסוגים.

  מהסיבה הזאת, המטרה אמורה להיות למצות את כל היתרונות של הליך זה ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בהכנת הדמיות חוץ.

  סטודיו VIDA הינו סטודיו צעיר ודינאמי אשר מקפיד לעשות שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, במטרה ליצור הדמיות ברמה גבוהה ותוך התאמה מלאה לדרישות, הצרכים והציפיות של הלקוחות. לקבלת המידע והפרטים על הדמיות החוץ או על השירותים האחרים המוצעים על ידי הסטודיו, מוזמנים ליצור קשר והצוות ישמח לספק לכם את כל הפרטים.

  הדמיות חוץ

  גם אזורים פתוחים צריכים לקבל התייחסות מקצועית ברמה גבוהה על מנת לקבל את ההחלטות המתאימות בנוגע למראה שלהם. נופים, גנים או אפילו מרפסות – אין זה פשוט לעצב או לתכנן אותם ולכן חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מהתחום – אדריכלים או מעצבי פנים. בעזרת הידע והניסיון שלהם, כמו גם ההכרות שלהם עם תוכנות מקצועיות שמבצעים בהן הדמיות חוץ אפשר לקבל החלטות ולהבין בדיוק איך יהיה הכי נכון וכדאי לעצב כל אזור וכל מקום. אין כמעט תהליך אדריכלי שמבוצע כיום בלי שקודם לכן תבוצע הדמיה ממוחשבת בדו או בתלת ממד על מנת לקבל את ההחלטות ולראות איך ייראה החלל בסיום התהליך.

  החשיבות של ביצוע הדמיות חוץ

  אפשר לומר שבזכות הדמיות חוץ שמבוצעות בצורה מקצועית ומותאמת עבור כל נוף ועבור כל לקוח ניתנת הצצה לעתיד, כלומר למראה של הנוף בסיום השינוי המבוקש. גם אם הלקוח בטוח שהוא יודע מה הוא רוצה ומה הציפיות שלו מהתהליך – הוא בהחלט יכול לשנות את דעתו לאחר שיראה מול עיניו דרך תוכנת ההדמיה איך הנוף ייראה בסיום התהליך. במידה והוא ירצה לבצע שינויים או שלא יהיה שבע רצון ממה שראה – עדיין לא יהיה מאוחר מדי לבצע את השינויים והאדריכל שאיתו הוא עובד יוכל לבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת שהעבודה תפיק בדיוק את מה שהלקוח רוצה.

  תוכנות ההדמיה המקצועיות שמשדרגות את עבודת האדריכלים

  בזכות תוכנות מקצועיות שהרמה שלהן גבוהה מאד ואפשר לדייק בעזרתן את המראה של כל נכס, נוף או חלל אפשר להתכונן לקראת תהליכים אדריכליים מורכבים ופשוטים כאחד. הדמיות חוץ נדרשות על מנת לדמות את האזור החיצוני לאורך שעות היממה כאשר משנים בכל הדמיה את עוצמת האור ואת זווית קרינת השמש. כך מקבלים החלטות בנוגע לביצוע עבודות וביחד עם הלקוח אפשר לבצע את השינויים הנדרשים עד שמגיעים להדמיה של התוצאה המדויקת הרצויה עבור הלקוח.

  מחפשים שירות מקצועי של הדמיות אדריכליות לפנים וחוץ? סטודיו וידה עומד לרשותכם עם מגוון שירותי הדמיה לכל הצרכים.

  מידע נוסף בנושא

  הכיצד?

  הדמיות חוץ מבצעים אחרי קבלת תוכנית אדריכלית של הנכס או הפרויקט. את התוכנית מקבלים כקובץ מיוחד של תוכנת שירטוט ועיצוב, והוא משמש כבסיס להכנת ההדמיה. הדמית חוץ שמה דגש על הסביבה החיצונית ולא רק על הנראות החיצונית של הנכס. כך למשל בהדמיה באים לידי ביטוי הצמחייה והעצים, השבילים, התאורה החיצונית, ועוד. את ההדמיה ניתן להתאים לשעות האור והלילה – בהתאם לצרכים של הלקוח. חשוב להבין ששני אנשי מקצוע שונים שיכינו הדמית חוץ – יספקו לכם תוצרים שהם לא בהכרח דומים, ולכן חשוב לבחור באיש מקצוע או בסטודיו איכותי ובעל מוניטין. בסטודיו וידה תוכלו לקבל הדמיות חוץ וסרטוני שיווק ותדמית אשר יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו גם לקבל סרטוני הדמיה של סיור וירטואלי 360 מעלות.

  הייחודיות של הדמיות חוץ

  הדמיות חוץ הן חלק מהדמיות אדריכליות – כאשר הדמית החוץ מטרתה להמחיש בצורה איכותית ומדויקת, כיצד ייראה החלק החיצוני והחזית של הנכס. ההדמיה מסייעת הן לקבלת החלטות תכנוניות ועיצוביות והן לצרכי מכירה, פרסום ושיווק. הדמית החוץ היא גם חלק מתהליך התכנון האדריכלי עבור לקוחות בשוק הפרטי, אשר זקוקים תוך כדי תנועה בעבודת האדריכלות לראות את ההתקדמות התכנונית בנכס שלהם – ואם דרוש, מבצעים תיקונים או תוספות על התכנון המקורי.

  הדמיות חוץ תלת מימד

  אם דרושה לכם הצגה ויזואלית בפני לקוחות פוטנציאליים של פרויקט הנדל"ן החדש שאתם משווקים – מה שיסייע לכם אלו הדמיות חוץ. ההדמיות הללו ישמשו אתכם בפרסומים שיווקיים, בעלונים, כמו גם בעמוד הפייסבוק של הפרויקט. כאשר תהיה ברשותכם הדמית חוץ איכותית של הפרויקט, תוכלו בצורה הרבה יותר פשוטה ויעילה להציג ללקוחות פוטנציאליים את הנכס, ולהמחיש בצורה טובה מאוד את פרויקט הנדל"ן שטרם ניתן לראותו בצורה פיזית, משום שהוא בשלבי הקמה ראשוניים. לצורך כך, כדאי מאוד לפנות לשירותיו של סטודיו להדמיה שמתמחה בהכנת הדמיות, תוך שילוב של טכנולוגיות חדישות להצגה ויזואלית, התאמה של זווית תאורה, ועוד. כך למשל בסטודיו וידה אשר נוסד ע"י יוסי אורנשטיין, תוכלו לקבל הדמיה מקצועית ואיכותית שתעזור לכם למכור יותר.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   תכניות מכירה

   תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו...
   לפרטים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיות עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי