סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
הדמיות חוץ

אין ספק כי הדמיות חוץ הינן חיוניות להשלמת תהליך התכנון האדריכלי בצורה מוצלחת. חשוב לציין כי הדמיות אלו חייבות להתבצע על ידי חברת מקצועית ומנוסה אשר מתמקצעת בתחום האדריכלות ומכירה לעומק את כל הדגשים החשובים בו. סטודיו וידה המקצועי מובל על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, וכולל צוות מקצועי ודינאמי אשר זמין לכם בכל בקשה וסוג של הדמיה תלת ממדית.

הדמיות חוץ – פרספקטיבה אחרת

במשך שנים ארוכות, התכנון האדריכלי כלל שרטוטים בלבד, כך שהלקוח של הפרויקט היה יכול רק לקוות שהתוצאה הסופית תוכל להיראות ולו במעט מהתמונה אשר דמיינו לעצמם. כיום אין סיבה להתמודד עם חוסר ידיעה זה. הדמיות ממוחשבות מאפשרות כיום לאנשי מקצוע מיומנים שונים להציג את עבודתם בצורה האיכותית והמרשימה ביותר בפני לקוחותיהם.

כך למעשה הדמיות חוץ אדריכליות יכולות לספק את נקודת המבט המדויקת בנוגע לתצורתו הסופית הצפויה של הפרויקט שלכם. את ההדמיות הללו ניתן יהיה ליצור כך שייראו פוטו-ריאליסטיות, זאת בכל סצנה שתרצו, בין אם מדובר על שקיעה, אור יום או אפילו בחשיכה לאור הפנסים. לרשותכם עומדים כעת מיטב אנשי המקצוע שבתחום ההדמיות התלת ממדיות אשר יסייעו לכם בקבלת ההדמיה לה אתם זקוקים. בה יוכלו האדריכלים והמעצבים השונים לעשות שימוש בתור כלי מכירה עוצמתי ויעיל במיוחד אל מול הלקוח הסופי.

הדמיות חוץ – יוצרים את ההדמיה המושלמת

על יצירתה של ההדמיה הממוחשבת האיכותית ביותר, עומדים אחראיים אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים ביותר של סטודיו וידה. הסטודיו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולסייע ביצירת העיצוב המדויק של ההדמיה בהתאמה לשרטוטים האדריכליים שלכם. הדמיות חוץ יאפשרו לכם להציג בצורה ברורה ואסתטית את המראה העתידי של המבנה החדש עליו אתם עובדים. כך תוכלו להיעזר בהדמיה זו לשם ביצוע תיקונים בתכנון האדריכלי ולשם הצגת התוצאה הסופית הצפויה בפני הלקוחות שלכם.

הדמיות חוץ ופנים

הדמיות חוץ יכולות לספק את התמונה המלאה לגבי האופן בה עתידה להיראות הסביבה החיצונית של בנייני מגורים, רבי קומות או בתים פרטיים. בכדי ליהנות משירות של הדמיית חוץ מוחשי ואיכותי, יש לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, אשר מספקות את התמונה המלאה לגבי נראות הסביבה ובראש ובראשונה, לגבי המראה של חזות המבנה. הדמיות חוץ חייבות להתבצע בצורה מדויקת ומקצועית ולכן, חשוב לבחור את החברה שתבצע אותן בתבונה ובמקום הזה סטודיו VIDA נכנס לתמונה.

חשיבותן של הדמיות חוץ לבית

ככלל, הדמיות אדריכליות עליהן נמנות גם הדמיות חוץ, מאפשרות לאדריכל להעביר בצורה המדויקת והאיכותית ביותר ללקוחות שלו, איך עתיד להיראות הבית ובתוך כך, גם חזית הבית.

הדמיית חוץ בהתאמה אישית, מאפשרת קבלת החלטות נבונות ומקצועיות לגבי נראות חזית המבנה וסביבתו החיצונית וכמובן, בשלבים הבאים, ההדמיה תאפשר גם להמחיש ללקוח את אותה הנראות.

מטרתן של הדמיות חוץ היא לפרט בצורה המרבית והמיטבית את חזית המבנה וזה בא לידי ביטוי בפרטים כמו: עצים, סוגי הצמחייה, השטח והקרקע, תנאי תאורה ואפילו רהיטים. כמובן, שהדמיות החוץ מותאמות באופן פרטני לצרכים ולדרישות הלקוח.

הדמיות החוץ הינן בעלות חשיבות גבוהה בכל סוגי המבנים הקיימים: בתים צמודי קרקע, בנייני מגורים, מבני ציבור ועוד.

בכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בהדמיות החוץ, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תבצע אותן ולוודא שיש ברשותה את הטכנולוגיות, הכישורים והכלים להכין הדמיה ריאליסטית, מדויקת ומקצועית.

הדמיות חוץ מחירים משתלמים במיוחד

הדמיות חוץ מהוות ככלי רב ערך עבור כל המעורבים בהליך בנייה של מבנים, מכל הסוגים.

מהסיבה הזאת, המטרה אמורה להיות למצות את כל היתרונות של הליך זה ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בהכנת הדמיות חוץ.

סטודיו VIDA הינו סטודיו צעיר ודינאמי אשר מקפיד לעשות שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, במטרה ליצור הדמיות ברמה גבוהה ותוך התאמה מלאה לדרישות, הצרכים והציפיות של הלקוחות. לקבלת המידע והפרטים על הדמיות החוץ או על השירותים האחרים המוצעים על ידי הסטודיו, מוזמנים ליצור קשר והצוות ישמח לספק לכם את כל הפרטים.

Vida3d_Logo_Black

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
שירותים נוספים

הדמיות נדלן

הדמיות נדלן מוכרות היטב בתחום האדריכלות ובענף הבניה. הדמיות איכותיות וריאליסטיות אלו מאפשרות את הצגתו של הפרויקט עוד לפני שמתחילות עבודות הבניה בפועל. על מנת לוודא כי ההדמיה שלכם תוכל לשקף בצורה מציאותית, אמינה ומעל הכל גם אטרקטיבית, את הפרויקט שלכם,...
לפרטים נוספים

הדמיות פוטוריאליסטיות 

הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
לפרטים נוספים

הדמיות תלת מימד לבתים 

כיום כמעט ואין איש מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות אשר אינו עושה שימוש בהדמיות מסוגים שונים. כך שלמעשה הדמיות תלת מימד לבתים הפכו במהרה ליצירה מבוקשת אשר מקנה ליזמים השונים את האפשרות שבבחינת והצגת עבודתם בצורה המדויקת מכל. סטודיו וידה המקצועי ישמח לעמ...
לפרטים נוספים

ההדמיה שלכם במרחק הודעה


חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי