סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
הדמיות נדלן

הדמיות נדלן מוכרות היטב בתחום האדריכלות ובענף הבניה. הדמיות איכותיות וריאליסטיות אלו מאפשרות את הצגתו של הפרויקט עוד לפני שמתחילות עבודות הבניה בפועל. על מנת לוודא כי ההדמיה שלכם תוכל לשקף בצורה מציאותית, אמינה ומעל הכל גם אטרקטיבית, את הפרויקט שלכם, הרי שמומלץ יהיה לפנות אל סטודיו וידה כבר היום. הסטודיו בעל התמחות ביצירתן של הדמיות תלת ממדיות בתחום האדריכלות ומקפיד על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וגימור של ההדמיה עצמה.

כיצד הדמיות נדלן יכולות לעזור לכם?

אין זהו סוד כי הדמיות נדלן הינן חיוניות בענף הבניה והאדריכלות, שהרי זו הדרך היעילה והאיכותית ביותר לייצוגן של התכניות השונות בהדמיה אמינה ומדויקת.

  • היתרון הברור מאליו של הדמיות ממוחשבות בתחום הנדל"ן טמון ביכולת להמחיש את הרעיון העיצובי שמאחורי כל השרטוטים, זאת באמצעות תמונות תלת ממדיות מרשימות ואיכותיות, אשר הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולאיכות עבודה לא מתפשרת ניתן יהיה כמעט ולהתבלבל ביניהן לבין צילום.
  • ההדמיות הללו חוסכות למעצבי פנים ואדריכלים רבים את הצורך שבבניית דגמי קרטון או עבודה מתישה בניסיון לצייר בכוחות עצמם את המראה העתידי של הנכס.
  • אנשים רבים, בין אם פרטיים או עסקים שונים, אשר אינם מגיעים מתחום האדריכליות יפגינו קשיים בקריאתם של שרטוטים שונים. על מנת לפשט את התהליך ולאפשר לכל דורש לראות את הייצוג הגרפי המרשים של הפרויקט החדש שלכם, ניתן יהיה להיעזר בהדמיות נדל"ן תלת ממדיות איכותיות.
  • זכרו כי ההדמיה הזו תאפשר גם לאנשי השיווק והמכירות להציג את הפרויקט בצורה המיטבית אל מול הלקוחות הפוטנציאליים.

הדמיות נדלן ממוחשבת האיכותית ביותר ממתינות רק לכם

סטודיו וידה הוקם על מנת לספק את המענה המקצועי ביותר לצורך בהדמיות תלת ממדיות מרשימות ומדויקות. הסטודיו כולל צוות עובדים מיומן ודינאמי אשר שם לו לדגש את יצירתן של ההדמיות המובילות בהתאמה מדויקת ונאמה לכל אחד מהפרטים הקטנים שנוכחים השרטוטים שלכם. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום ותוכלו ליהנות מן ההדמיה הממוחשבת המושלמת אשר מציגה את הפרויקט שלכם ברמה הגבוהה ביותר.

כיצד הדמיות נדלן יכולות לעזור לכם?

שאלות תשובות

מהן הדמיות נדלן ולמה צריך אותם?
כיום, הודות לאותן הדמיות נדלן, כבר לא צריך להסתפק רק בדמיון וניתן לקבל את התמונה המלאה לגבי איך הבית עתיד להיראות. הדמיות בתחום הנדלן מהוות כלי חשוב ורב ערך עבור כל אדריכל או מעצב פנים ובכדי ליהנות מכל היתרונות אותם הן טומנות בחובן חשו בלבחור בקפידה את החברה שתבצע אותן – ובמקום הזה בדיוק, סטודיו VIDA נכנס לתמונה ומציע שירותי הדמיות המתבססים על טכנולוגיות חדשניות.

מה כוללות בתוכן הדמיות נדלן?
קיימים 3 סוגים עיקריים של הדמיות נדלן וקיימת חשיבות גבוהה להכיר אותן ובין היתר:

  • הדמיות פנים – איך יראה המטבח? היכן ממוקם החלון בסלון? הדמיות פנים, מספקות מענה על כל אותן שאלות כמו גם על רבות אחרות. באמצעות הדמיות פנים ניתן לערוך סוג של סיור תלת מימדי בכל אחד מחדרי הבית ולאפשר ללקוחות להחוות דעה ובמידת הצורך, להכניס שינויים. 
  • הדמיות חוץ – כל איש מקצוע או אדם פרטי אשר נמצא בהליך בניית בית או בניין, ירצה לקבל את התמונה המלאה לגבי הנראות של חזית המבנה וזה נוגע לקרקע, לסוג הצמחייה ולמעשה, לכל פרט אשר ישפיע על נראות הסביבה. באמצעות שירות של הדמיות חוץ, ניתן ליצור עבורו את התמונה המבוקשת. 
  • הדמיות עיצוב פנים – הדמיות נדל"ן עומדות גם לרשותן של מעצבי פנים, באמצעות ההדמיות ניתן לראות באופן מדויק איך הבית על חדריו השונים עתיד להיראות. ההדמיות מאפשרות ללקוח לקחת חלק פעיל בהליך עיצוב הפנים וכמובן, להיות בטוח שהוא שלם במאת האחוזים עם התוצאה אשר עתידה להתקבל.

בעת בחירת הסטודיו אשר יבצע את ההדמיות, כדאי לוודא שהוא אכן מעניק את כל שלושת השירותים אשר הוזכרו.

למה לפנות אלינו?

אם גם אתם מעצבים, אדריכלים או לקוחות פרטיים אשר מבקשים ליהנות מהיתרונות הטמונות בהדמיות נדלן, כל שאתם צריכים לעשות בשלב ראשון זה פשוט ליצור קשר עם סטודיו VIDA. צוות הסטודיו ישמח להעניק לכם את כל המידע והפרטים על ההדמיות, על הטכנולוגיות בהן נעשה שימוש לצורך כך ועל כל השירותים האחרים המוצעים על ידי הסטודיו הצעיר והמקצועי.

Vida3d_Logo_Black

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
שירותים נוספים

הדמיות פוטוריאליסטיות 

הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
לפרטים נוספים

הדמיות תלת מימד לבתים 

כיום כמעט ואין איש מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות אשר אינו עושה שימוש בהדמיות מסוגים שונים. כך שלמעשה הדמיות תלת מימד לבתים הפכו במהרה ליצירה מבוקשת אשר מקנה ליזמים השונים את האפשרות שבבחינת והצגת עבודתם בצורה המדויקת מכל. סטודיו וידה המקצועי ישמח לעמ...
לפרטים נוספים

תוכניות מכר 

סטודיו וידה, אשר מובל ומנוהל עד היום על ידי יוסי אורנשטיין, שמח לעמוד לרשותכם בכל ולהציע את שירותיו המקצועיים. הסטודיו בעל ניסיון עשיר בתחום התלת – מימד, ההדמיות האדריכליות, הדמיות מוצר, סרטוני תדמית ושיווק ואף תוכניות מכר. תכניות אלו הן למעשה תכניות...
לפרטים נוספים

ההדמיה שלכם במרחק הודעה


חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי