סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  הדמיות פוטוריאליסטיות 

  הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, ומעניק את שירותיו המקצועיים בתחום התלת מימד, הדמיות אדריכליות, סרטוני תדמית ושיווק, זאת בהתאמה מדויקת לכל העדפות ודרישות הלקוח.

  על הדמיות פוטוריאליסטיות ומה מיוחד בהן

  כפי שהשנים חשפו בפנינו, כיום שימוש בשרטוטים בלבד לא יכול להיות מספק לשם הצגת פרויקט בניה כלשהו בצורה אטרקטיבית. השימוש בעיצוב גרפי לשם יצירת מידול של השרטוטים האדריכליים החל אי שם בשנות ה – 90, ומאז התקדם בצורה מרשימה מאוד. זאת עד לרמה בה כיום כמעט ולא ניתן יהיה להבין במבט ראשון האם מדובר בצילום של המבנה או בהדמיה שנוצרה.

  בעשור האחרון תחום ההדמיות ותלת המימד התפתח באופן משמעותי וכעת מאפשר לכל אדריכל ליצור את ההדמיה המורכבת והאסתטית ביותר בצורה מדויקת התואמת את השרטוטים שלו לחלוטין. מעבר לכן, הדמיות פוטוריאליסטיות מאפשרות גם לקונה הפוטנציאלי של הנכס לבחון ולהתרשם מהעתיד להיבנות. הדמיות אלו כיום הן הרבה מעבר לייצוג וויזואלי של שרטוטים. כעת זהו כלי שיווקי עוצמתי ובעל נוכחות אשר ניתן להתאמה מדויקת לאווירה המבוקשת על ידי הלקוח עצמו.

  הדמיות פוטוריאליסטיות

  הדמיות פוטוריאליסטיות  – הכי קרוב למציאות

  סטודיו וידה חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו, ועל כן עושה את כל האפשרי לשם השגת שביעות רצונו. הסטודיו מתמחה בהפקת ההדמיות הממוחשבות המתקדמות האמינות ביותר, כך שיתאימו בצורה מוחלטת לשרטוטים האדריכליים אשר מועברים לנו. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הסטודיו כבר היום ולהבטיח לעצמכם את ההדמיות הריאליסטיות והמרשימות ביותר. בהן תוכלו לעשות כל שימוש שרק תרצו, בין אם מדובר על בחינת הפרויקט על ידי לקוחותיכם וביצוע בו שינויים בהתאמה לדרישותיהם או אפילו שיווק של הפרויקט ללקוח ומכירתו.

  הדמיות פוטוריאליסטיות

  עולם ההדמיות שעושים בו שימוש אנשי מקצוע כמו אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבי מוצרים הוא עולם עשיר ומגוון ויש בו כמה וכמה שירותים שכדאי להכיר. כאשר מתכננים בית, נכס או חלל לקראת בנייה או עיצוב הרי שעושים שימוש בתוכנות הדמיה שבעזרתן אפשר לראות איך ייראה המקום בסיום הפרויקט. ברוב המקרים יהיה מדובר בהדמיות אנימציה. לעומתן, יש גם הדמיות פוטוריאליסטיות שמבוססות על תמונות וצילומים אמיתיים וחיים של המקום, מה שמאפשר לראות ממש איך הוא ייראה לאחר שיסתיימו בו העבודות. כך אפשר ממש לראות תמונה מן העתיד ולפיה להמשיך ולקבל החלטות שקשורות בתהליך התכנון או העיצוב.

  מתי מבצעים הדמיות פוטוריאליסטיות?

  כאמור, תורן של הדמיות פוטוריאליסטיות להגיע אחרי שמבצעים את הדמיות האנימציה, למרות שיהיו מקרים שבהם לא ישתמשו בכלל באנימציה וייפנו מיד להדמיות הפוטוריאליסטיות, בעיקר במקרים שבהם יש חשיבות לקבלת תמונה אמיתית ומציאותית (ריאליסטית) ככל האפשר ובשלב מוקדם של העבודה על הפרויקט. יש לקוחות שההדמיה המונפשת לא תסייע להם לראות או להבין איך ייראה בדיוק המקום לאחר סיום התהליך והם יוכלו לראות טוב ולהבין בדיוק רק אחרי שיראו הדמיה פוטוריאליסטית שתהיה הרבה יותר דומה למצב המציאותי מאשר לסרטון או תמונה. כך יהיה להם הרבה יותר קל לקבל החלטות, להבין האם מה שרצו ישים או שמא צריך לבצע שינויים בתכנון.

  החשיבות של הדמיות מקצועיות ומדויקות

  הרבה מאד מונח על הכף בכל תהליך של תכנון או שיפוץ נכסים, בתים או כל חלל אחר. כאשר רואים מול העיניים איך תיראה התוצאה הסופית קל יותר לקבל החלטות ובעיקר להבין האם הרצונות הראשוניים הם אלה שעדיין נכונים ומתאימים לצרכים והדרישות של הלקוח. זה בדיוק מה שעושות הדמיות פוטוריאליסטיות ולכן הן נחשבות לשירות מקצועי ברמה גבוהה שלא בכל מקרה יתאימו או ייכנסו לביצוע. ללא ספק מי שמציע שירותי הדמיות כאלה הוא איש מקצוע בעל ותק וידע עשירים.

  מחפשים שירות הדמיה פוטוריאליסטית? סטודיו וידה הוא הכתובת שלכם, עם ניסיון רב בתחום ועבודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

  מידע נוסף בנושא

  הדמיות פוטוריאליסטיות – מה הן כוללות?

  שירות של הדמיות פוטוריאליסטיות כולל בתוכו בניה של מודל תלת ממדי של המבנה או הנכס, כולל "הלבשה". הכוונה היא לשילוב של ריהוט, טקסטורה ומרקמים בתוך החלל. אלמנט נוסף שבא לידי ביטוי הוא תאורה בהתאם לשעת היום הרצויה. ההדמיה גם כוללת התאמה לפורמט הרצוי – למשל לדפוס או לדיגיטל ברשתות חברתיות. הדמיות מסוג זה מתבצעות עבור חללי פנים ועבור חוץ המבנה. הדמיות החוץ עבור מבנים הן הדמיות לצורך המחשה של נכס העומד למכירה או לשיווק. ההדמיות גם כוללות פעמים רבות הכנה של סרטון לצרכי תדמית ושיווק המשמש את אנשי המכירות.

  הדמיות פוטוריאליסטיות כל מה שרציתם לדעת

  הדמיה פוטוריאליסטית, היא הדמיה שלמעשה נראית כמו צילום. הדמיות פוטוריאליסטיות מציגות למעשה צילומים של הפרויקט והן מביאות לידי ביטוי מבחינה ויזואלית אלמנטים שונים – תוך דיוק רב. כך למשל הדמיה כזו מביאה לידי ביטוי את הטקסטורה, את הברק, את השקיפות, כמו גם אלמנטים נוספים כמו חומרים ודקורציה. השימוש הפופולרי בהדמיות מסוג זה הוא לצרכי שיווק ומכירה של סוכני ומתווכי נדל"ן למשל, ובייחוד עבור פרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה שטרם נסתיימה, או כאלה שטרם החלו להיבנות. עם סטודיו וידה, תקבלו הדמיה פוטוריאליסטית איכותית ומקצועית שתענה על כל הצרכים שלכם. הסטודיו משלב טכנולוגיות חדישות עבור הדמיות וסרטוני תדמית לפרויקטים של בנייה.

  לצרכי השבחה

  אם רכשתם נכס ישן, שיפצתם אותו וכעת הגיעה העת להעמידו למכירה עם תג מחיר גבוה יותר – הרי שאתם זקוקים להדמיות. הדמיות פוטוריאליסטיות יספקו לכם את המענה הטוב ביותר לתהליך המכירה וההמחשה למתעניינים ולרוכשים פוטנציאליים. אם עד לפני כמה שנים ההדמיות נעשו בעזרת קרטון, הרי שכיום המחשב והטכנולוגיה תפסו את המקום. פנו לסטודיו המתמחה בהדמיות אדריכליות כדי להחזיק בידכם הדמיה מדויקת ושימושית. עם סטודיו וידה אשר נוסד על ידי מעצב הפנים וצלם האדריכלות יוסי אורנשטיין אתם יכולים להיות שקטים שתהיה לכם הדמיה פוטוריאליסטית מושלמת לתהליך המכירה או השיווק לקראתו אתם עומדים. גם אם אתם מספקים ללקוחות ובעלי בתים המעצבים מחדש את ביתם – אל תוותרו על הדמיה פוטוריאליסטית.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   תכניות מכירה

   תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו...
   לפרטים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיות עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי