סטודיו וידה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
הדמיות פנים 

הדמיות פנים הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון האדריכלי. שלב זה מגיע לאחר השלמת השרטוטים האדריכליים בהתאמה לצרכיו של הלקוח. כך למעשה ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר ולהציגה בפניו לאישור או השלמת תיקונים ויישומם של שינויים נוספים. את ההדמיות המדויקות והמרשימות ביותר, ניתן יהיה ליצור בעזרתו של סטודיו וידה. הסטודיו מתמחה בהפקת הדמיות אדריכליות, בין אם לפנים הבניין או לחוץ, זאת לצד סרטוני תדמית ושיווק ואף הדמיות מוצר ושירותים נוספים.

הדמיות פנים – המראה שאומר את הכל

הדמיות פנים מאפשרות לאנשים רבים לבחון את המראה האמיתי והעתידי של הבית או אפילו המשרד אותו אתם מתכננים. השימוש בהדמיות אלו הפך להיות חיוני בעבור הן מעצבי פנים והן אדריכלים, זאת מפני שהדמיה ממוחשבת זו מהווה למעשה מעין שלב בקרה על העבודה בפני הלקוח. כך ניתן יהיה לאתר נקודות כאלו ואחרות שיהיה צורך לשנות בהתאמה להעדפותיו ואישיות והעיצוב אשר נבחר למקום.

ימים ושבועות ארוכים הושקעו למטרת יצירתו של העיצוב המושלם, בין אם לבית או למשרד, וכעת הגיע הרגע בו ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר אשר תמחיש באופן וויזואלי את כל העבודה הקשה של האדריכלים ומעצבי הפנים. הדמיות אלו יתבצעו לרוב בשלב האישור של התכנון ורגע לפני שלב הביצוע. כך למעשה הן יאפשרו לאנשי המקצוע לבחון את עבודתם בצורה מעמיקה ואף להמליץ ללקוחותיהם על המשך בעבודה או יישום שינויים נוספים בתכנון עצמו.

סטודיו וידה אשר מובל על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, מתמחה ביצירתן ועיצובן של הדמיות ממוחשבות ברמה הגבוהה ביותר. זאת תוך התאמה מדויקת לכל הפרטים הקטנים ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר תורמים ליצירתו של הפרויקט המושלם. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום והצוות המקצועי והדינאמי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

יצירתן של הדמיות עיצוב פנים הינה חלק בלתי נפרד מתהליך עבודתם של יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים. על יצירתן של ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והאסתטיות ביותר אחראי כיום סטודיו וידה המנוסה והמיומן. הסטודיו שם לו לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיו ועל כן עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשם יצירת ההדמיות המדויקות והנדרשות בעבור כל לקוח ולקוח, זאת תוך שימת מירב תשומת הלב לכל אותם הפרטים הקטנים שיוצרים יחדיו את המכלול המדויק הדרוש לכם.

היתרונות הברורים של הדמיות עיצוב פנים

הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לאינספור אנשי מקצוע בכל רחבי העולם להביט בעבודתם לאחר שסיימו את שלב התכנון ועומדים לפני הביצוע הפועל. ההדמיות הללו למעשה טומנות בחובן מגוון של יתרונות אשר משמעותיים מאוד לעבודתם של יזמים, אדריכלים ואפילו מעצבי פנים שונים.

  • יצירתה של תמונה מוחשית ומדויקת ברמת גימור גבוהה. כך שסוף סוף ניתן יהיה להפסיק לדמיין ולראות במו עיניכם את העתיד להיבנות.
  • ההדמיה תאפשר את העמידה על התמונה הכוללת של הפרויקט, דבר אשר יעניק לאנשי המקצוע והלקוח את ההזדמנות לבחון בצודה יסודית את כל הפרטים הקטנים ובמידת הצורך ליישם בהם שינויים, זאת עוד לפני תחילת תהליך הבנייה. נקודה זו עתידה לחסוך מאות ואלפי שקלים בכל פרויקט.
  • הדמיות חיוניות אלו עוזרות ללקוח הקצה לבחון לעומק את המראה של עיצוב הפנים של הנכס שלו, בכך למעשה מסייעות לחיבור מחודש לתכנון, לעיצוב, לחומרי הגלם שנבחרו ולשאר האביזרים השונים אשר ינכחו במקום בסופו של התהליך.

הדמיות פנים

הדמיה ריאליסטית במיוחד

עבודתו של סטודיו וידה מתמקד ביצירת ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והמדויקות ביותר, כך שיהיו פוטו – ריאליסטיות ויעניקו לכל צופה בהן את התחושה כי מדובר בצילום של ממש ולא רק בהדמיה. הסטודיו עושה שימוש בכלים הטכנולוגיים ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום לשם יצירת התוצאה הסופית האיכותית והמרשימה ביותר אשר עונה לשביעות רצונו של כל לקוח ולקוח.

Vida3d_Logo_Black

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שירותים נוספים

מיתוג נדל"ן

מיתוג הוא שפה ויזואלית המאפשרת לתקשר עם לקוחות בדרך סמויה, ובד בבד לאפשר להם להתרשם לחיוב מהחברה או מהפרויקט. בעולם הנדל"ן הנתפש כיוקרתי, וכזה של 'הגשמת חלום', מיתוג יוקרתי חיוני מאוד לרושם ראשוני, וכמו שאומרים – 'אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני'. סטו...
לפרטים נוספים

הדמיות נדלן

הדמיות נדלן מוכרות היטב בתחום האדריכלות ובענף הבניה. הדמיות איכותיות וריאליסטיות אלו מאפשרות את הצגתו של הפרויקט עוד לפני שמתחילות עבודות הבניה בפועל. על מנת לוודא כי ההדמיה שלכם תוכל לשקף בצורה מציאותית, אמינה ומעל הכל גם אטרקטיבית, את הפרויקט שלכם,...
לפרטים נוספים

הדמיות פוטוריאליסטיות 

הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
לפרטים נוספים

מחפשים הדמיות פנים?


חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי