סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  הדמיות פנים 

  הדמיות פנים הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון האדריכלי. שלב זה מגיע לאחר השלמת השרטוטים האדריכליים בהתאמה לצרכיו של הלקוח. כך למעשה ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר ולהציגה בפניו לאישור או השלמת תיקונים ויישומם של שינויים נוספים. את ההדמיות המדויקות והמרשימות ביותר, ניתן יהיה ליצור בעזרתו של סטודיו וידה. הסטודיו מתמחה בהפקת הדמיות אדריכליות, בין אם לפנים הבניין או לחוץ, זאת לצד סרטוני תדמית ושיווק ואף הדמיות מוצר ושירותים נוספים.

  הדמיות פנים וחוץ

  הדמיות פנים מאפשרות לאנשים רבים לבחון את המראה האמיתי והעתידי של הבית או אפילו המשרד אותו אתם מתכננים. השימוש בהדמיות אלו הפך להיות חיוני בעבור הן מעצבי פנים והן אדריכלים, זאת מפני שהדמיה ממוחשבת זו מהווה למעשה מעין שלב בקרה על העבודה בפני הלקוח. כך ניתן יהיה לאתר נקודות כאלו ואחרות שיהיה צורך לשנות בהתאמה להעדפותיו ואישיות והעיצוב אשר נבחר למקום.

  ימים ושבועות ארוכים הושקעו למטרת יצירתו של העיצוב המושלם, בין אם לבית או למשרד, וכעת הגיע הרגע בו ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר אשר תמחיש באופן וויזואלי את כל העבודה הקשה של האדריכלים ומעצבי הפנים. הדמיות אלו יתבצעו לרוב בשלב האישור של התכנון ורגע לפני שלב הביצוע. כך למעשה הן יאפשרו לאנשי המקצוע לבחון את עבודתם בצורה מעמיקה ואף להמליץ ללקוחותיהם על המשך בעבודה או יישום שינויים נוספים בתכנון עצמו.

  סטודיו וידה אשר מובל על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, מתמחה ביצירתן ועיצובן של הדמיות ממוחשבות ברמה הגבוהה ביותר. זאת תוך התאמה מדויקת לכל הפרטים הקטנים ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר תורמים ליצירתו של הפרויקט המושלם. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום והצוות המקצועי והדינאמי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

  הדמיות עיצוב פנימי

  יצירתן של הדמיות עיצוב פנימי הינה חלק בלתי נפרד מתהליך עבודתם של יזמים, אדריכלים, מעצבי פנימי ולקוחות פרטיים. על יצירתן של ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והאסתטיות ביותר אחראי כיום סטודיו וידה המנוסה והמיומן. הסטודיו שם לו לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיו ועל כן עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשם יצירת ההדמיות המדויקות והנדרשות בעבור כל לקוח ולקוח, זאת תוך שימת מירב תשומת הלב לכל אותם הפרטים הקטנים שיוצרים יחדיו את המכלול המדויק הדרוש לכם.

  היתרונות הברורים של הדמיות עיצוב פנימי

  הדמיות עיצוב פנימי מאפשרות לאינספור אנשי מקצוע בכל רחבי העולם להביט בעבודתם לאחר שסיימו את שלב התכנון ועומדים לפני הביצוע הפועל. ההדמיות הללו למעשה טומנות בחובן מגוון של יתרונות אשר משמעותיים מאוד לעבודתם של יזמים, אדריכלים ואפילו מעצבי פנימי שונים.

  • יצירתה של תמונה מוחשית ומדויקת ברמת גימור גבוהה. כך שסוף סוף ניתן יהיה להפסיק לדמיין ולראות במו עיניכם את העתיד להיבנות.
  • ההדמיה תאפשר את העמידה על התמונה הכוללת של הפרויקט, דבר אשר יעניק לאנשי המקצוע והלקוח את ההזדמנות לבחון בצודה יסודית את כל הפרטים הקטנים ובמידת הצורך ליישם בהם שינויים, זאת עוד לפני תחילת תהליך הבנייה. נקודה זו עתידה לחסוך מאות ואלפי שקלים בכל פרויקט.
  • הדמיות חיוניות אלו עוזרות ללקוח הקצה לבחון לעומק את המראה של עיצוב הפנימי של הנכס שלו, בכך למעשה מסייעות לחיבור מחודש לתכנון, לעיצוב, לחומרי הגלם שנבחרו ולשאר האביזרים השונים אשר ינכחו במקום בסופו של התהליך.

  הדמיה ריאליסטית במיוחד

  עבודתו של סטודיו וידה מתמקד ביצירת ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והמדויקות ביותר, כך שיהיו פוטו – ריאליסטיות ויעניקו לכל צופה בהן את התחושה כי מדובר בצילום של ממש ולא רק בהדמיה. הסטודיו עושה שימוש בכלים הטכנולוגיים ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום לשם יצירת התוצאה הסופית האיכותית והמרשימה ביותר אשר עונה לשביעות רצונו של כל לקוח ולקוח.

  הדמיה לעיצוב הבית

  כולם שואפים שחללי וחדרי הבית שלהם יענו על מלוא הצרכים והציפיות שלהם ובאמצעות הדמיות עיצוב פנים ניתן להבטיח את זה. באמצעות הדמיית עיצוב פנים מותאמת אישית, לא צריך להסתפק ברק לדמיין איך הבית עתיד להיראות, אלא ניתן לראות זאת באופן מוחשי. אם אתם מעוניינים ליהנות מהיתרונות של הדמיית עיצוב פנים, הגעתם למקום המתאים, צרו קשר עם סטודיו VIDA. 

  הדמיות לעיצוב הבית – כיצד זה מתבצע?

  כיום, הדמיות אדריכליות והדמיות עיצוב פנים מתבססות על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות.

  באמצעות אותן הטכנולוגיות, ניתן לבצע הדמיה של כל חדר או חלל בבית בנפרד, כאשר ההדמיות יכולות לכלול את כל הפרטים ולו הקטנים ביותר, על מנת לספק את התמונה המלאה ולאפשר לקבל החלטות מושכלות לגבי העיצוב ולגבי בחירת האלמנטים השונים אשר מהווים חלק ממנו.

  מעצבי פנים אשר מאפשרים ללקוחות שלהם ליהנות משירות של הדמיות ממוחשבות, נותנים להם למעשה את האופציה להרגיש מעורבים בהליך העיצוב, לאשר את העיצוב כפי שהוא  או לערוך שינויים גדולים כקטנים, מה שיגדיל את שביעות רצונם מעבודתו של המעצב – וכידוע, כאשר זה נוגע לעיצוב פנים, אף אחד לא רוצה לקחת סיכונים מיותרים.

  כאמור, גם בעולם הדמיות עיצוב הפנים ניתן למצוא הדמיות מדויקות, חדשניות ואיכותיות יותר וכאלו שהן פחות – מהסיבה הזאת, חשוב לבחור בתבונה את הסטודיו אשר מבצע את ההדמיות ובהליך הבחירה, לשים דגש משמעותי הן על הציוד הטכנולוגי אשר ברשותו והן למה נכלל בשירות אותו הוא מציע.

  הדמיות לעיצוב הבית בתלת מימד

  אם גם אתם זקוקים לשירות של הדמיות עיצוב פנים, אין באמת סיבה שתתפשרו לא על הטכנולוגיה, לא על האיכות ולא על טיב השירות – כאשר, כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי ליהנות מכל אותן תועלות זה פשוט לפנות לסטודיו VIDA. הסטודיו הצעיר והדינאמי מעסיק צוות של אנשי מקצוע מוכשרים, אשר עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר על מנת ליצור הדמיות עיצוב פנים איכותיות, אשר עונות בצורה המושלמת על מלוא הדרישות והצרכים של מזמיני השירות – ואלו רק חלק מהסיבות בגינן הסטודיו יהווה את הבחירה הנכונה. 

  הדמיות פנים

  כיום אי אפשר כמעט לבצע תהליך של עיצוב פנים בלי לראות כבר במהלך התהליך איך תיראה התוצאה הסופית. איך עושים את זה? באמצעות הדמיות פנים מקצועיות שמבוצעות על ידי מי שמכיר את תוכנות ההדמיה, בקיא בהן ומנוסה וכך יכול ליצור הדמיה של כל חלל או מקום בצורה שתהיה מאד דומה למציאות. כך גם המעצב שמלווה את הפרויקט וגם הלקוח יכולים להבין האם הם צועדים לכיוון נכון ומתאים או שמא הם צריכים לבצע שינויים בתכנונים שהם כבר התחילו לתכנן. ההדמיות, כאשר הן מבוצעות על ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה מספקות הצצה אל העתיד, אל סיום הפרויקט.

  מה התפקיד של הדמיות פנים בתהליך עיצוב?

  כאשר לקוח זה או אחר פונה אל מעצב פנים על מנת לקבל ממנו טיפים ושירות עיצוב מקצועי הוא רוצה לוודא שמה שהוא רואה בעיני רוחו אכן יכול להיות מבוצע ואכן ייראה בדיוק כמו שהוא רוצה ומדמיין. זה בדיוק התפקיד של הדמיות פנים. יש תוכנות מקצועיות שמעצבים עושים בהן שימוש ובמידה ולא – פונים אל סטודיו מקצועי שמציע שירותי מיקור חוץ של הדמיות מכל הסוגים. כך יכולים הלקוחות של מעצבי פנים או אדריכלים להתרשם איך ייראה החלל המדובר בסיומו של הפרויקט ולקבל החלטות כאשר הם כבר מבינים היטב מה הלקוח רוצה ואיך להתקדם לקראת זה.

  בלי הדמיה לא מתקדמים בתהליך

  אין כיום תהליך שיפוץ, בנייה, עיצוב פנים או שינוי חלוקה פנימית של חלל ללא השלב של הדמיות פנים שמבוצעות בצורה מקצועית ותהיינה מדויקות ודומות למציאות כמה שיותר. בעזרת ההדמיה אפשר לקבל מושג טוב מאד האם התהליך זורם ומתקדם בדיוק כמו שהלקוח רוצה ומצפה ובמידה ולא – אפשר עדיין לבצע שינויים או לשנות כיוון מחשבה. במקרים רבים לאחר שהלקוח רואה את ההדמיה הוא מבין בעצמו שלא חשב על דברים חשובים ועדיף לו לקבל עצות נוספות מאיש או אשת המקצוע שמלווים אותו.

  בסטודיו וידה מציעים מגוון רחב של שירותי הדמיה לכל אנשי המקצוע ולכל הצרכים והמטרות של מגוון לקוחות.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   תכניות מכירה

   תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו...
   לפרטים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיות עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי