סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
הדמיות תלת מימד לבתים 

כיום כמעט ואין איש מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות אשר אינו עושה שימוש בהדמיות מסוגים שונים. כך שלמעשה הדמיות תלת מימד לבתים הפכו במהרה ליצירה מבוקשת אשר מקנה ליזמים השונים את האפשרות שבבחינת והצגת עבודתם בצורה המדויקת מכל. סטודיו וידה המקצועי ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהפקת ועיצוב ההדמיות הממוחשבות המרשימות ביותר, זאת תוך שימת דגש מרבי על התאמתן באופן מדויק לכל פרט ופרט בתכנון האדריכלי שלכם.

יצירת הדמיות תלת מימד לבתים בשלבים

במשך שנים ארוכות נאלצו יזמים, אדריכלים וחברות בניה שונות להציע את שירותיהם בעזרת לא יותר משרטוטים והבטחות לתוצר איכותי. אך כיום נוכל לראות כי עומדת לרשות כלל אנשי המקצוע הללו אפשרות מדהימה להצגת התכנון העתידי בצורה וויזואלית ומרשימה במיוחד, זאת בעזרתן של הדמיות תלת מימד לבתים.

הבניה של הדמיות תלת מימד לבתים מתבצעת בשלבים.

  • בשלב הראשון מתבצע מידול תלת ממדי של המרחבים השונים, הקירות, הדלתות והחלונות.
  • לאחר שהוקמה הצורה של האובייקט הרצוי במרחב ניתן יהיה להגדיר את הצבעים השונים והחומרים מהם מורכבת הסביבה. בין אם זכוכית, אבן טבעית, שיש, קרמיקה או כל חומר אחר.
  • ביום עריכת הצבעים והמרקמים השונים חשוב יהיה להתמקד גם בתחום התאורה, בין אם הטבעית או המלאכותית. ניתן יהיה ליצור אווירה של כל שעות היום בהתאמה לדרישות הלקוח, בוקר, צהריים, שקיעה ולילה. התאורה היא זו אשר תהיה בעלת השפעה מרובה על האווירה של ההדמיה ועל כן חייבת להתבצע תוך תיאום אל מול הלקוח.

הדמיות תלת מימד לבתים

הדמיות תלת מימד לבתים  מתקדמות ואיכותיות לשירותכם

בעת עבודה עם סטודיו וידה אתם מבטיחים לעצמכם את קבלת ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והמרשימות ביותר. זאת תוך התאמה מדויקת לצרכים שלכם ולשרטוטים אשר תעביר לסטודיו. הצוות המקצועי שלנו מקפיד על שימוש בטכנולוגיה ובטכניקה המתקדמת ביותר, זאת בכדי שניתן יהיה ליצור בסופו של יום את ההדמיה המרשימה והאסתטית ביותר.

Vida3d_Logo_Black

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
שירותים נוספים

הדמיות נדלן

הדמיות נדלן מוכרות היטב בתחום האדריכלות ובענף הבניה. הדמיות איכותיות וריאליסטיות אלו מאפשרות את הצגתו של הפרויקט עוד לפני שמתחילות עבודות הבניה בפועל. על מנת לוודא כי ההדמיה שלכם תוכל לשקף בצורה מציאותית, אמינה ומעל הכל גם אטרקטיבית, את הפרויקט שלכם,...
לפרטים נוספים

הדמיות פוטוריאליסטיות 

הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
לפרטים נוספים

תוכניות מכר 

סטודיו וידה, אשר מובל ומנוהל עד היום על ידי יוסי אורנשטיין, שמח לעמוד לרשותכם בכל ולהציע את שירותיו המקצועיים. הסטודיו בעל ניסיון עשיר בתחום התלת – מימד, ההדמיות האדריכליות, הדמיות מוצר, סרטוני תדמית ושיווק ואף תוכניות מכר. תכניות אלו הן למעשה תכניות...
לפרטים נוספים

ההדמיה שלכם במרחק הודעה


חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי