סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  הדמיות תלת מימד לבתים 

  כיום כמעט ואין איש מקצוע מתחום הבנייה והאדריכלות אשר אינו עושה שימוש בהדמיות מסוגים שונים. כך שלמעשה הדמיות תלת מימד לבתים הפכו במהרה ליצירה מבוקשת אשר מקנה ליזמים השונים את האפשרות שבבחינת והצגת עבודתם בצורה המדויקת מכל. סטודיו וידה המקצועי ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהפקת ועיצוב ההדמיות הממוחשבות המרשימות ביותר, זאת תוך שימת דגש מרבי על התאמתן באופן מדויק לכל פרט ופרט בתכנון האדריכלי שלכם.

  יצירת הדמיות תלת מימד לבתים בשלבים

  במשך שנים ארוכות נאלצו יזמים, אדריכלים וחברות בניה שונות להציע את שירותיהם בעזרת לא יותר משרטוטים והבטחות לתוצר איכותי. אך כיום נוכל לראות כי עומדת לרשות כלל אנשי המקצוע הללו אפשרות מדהימה להצגת התכנון העתידי בצורה וויזואלית ומרשימה במיוחד, זאת בעזרתן של הדמיות תלת מימד לבתים.

  הבניה של הדמיות תלת מימד לבתים מתבצעת בשלבים.

  • בשלב הראשון מתבצע מידול תלת ממדי של המרחבים השונים, הקירות, הדלתות והחלונות.
  • לאחר שהוקמה הצורה של האובייקט הרצוי במרחב ניתן יהיה להגדיר את הצבעים השונים והחומרים מהם מורכבת הסביבה. בין אם זכוכית, אבן טבעית, שיש, קרמיקה או כל חומר אחר.
  • ביום עריכת הצבעים והמרקמים השונים חשוב יהיה להתמקד גם בתחום התאורה, בין אם הטבעית או המלאכותית. ניתן יהיה ליצור אווירה של כל שעות היום בהתאמה לדרישות הלקוח, בוקר, צהריים, שקיעה ולילה. התאורה היא זו אשר תהיה בעלת השפעה מרובה על האווירה של ההדמיה ועל כן חייבת להתבצע תוך תיאום אל מול הלקוח.

  הדמיות תלת מימד לבתים

  הדמיות תלת מימד לבתים  מתקדמות ואיכותיות לשירותכם

  בעת עבודה עם סטודיו וידה אתם מבטיחים לעצמכם את קבלת ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והמרשימות ביותר. זאת תוך התאמה מדויקת לצרכים שלכם ולשרטוטים אשר תעביר לסטודיו. הצוות המקצועי שלנו מקפיד על שימוש בטכנולוגיה ובטכניקה המתקדמת ביותר, זאת בכדי שניתן יהיה ליצור בסופו של יום את ההדמיה המרשימה והאסתטית ביותר.

  מידע נוסף בנושא

  כמה מבטים להדמיה

  מקובל לבצע הדמיות תלת מימד לבתים מכמה זוויות וכיוונים. כך למשל על מנת להציג נכס מסוים למכירה רצוי מאוד שתהיינה כמה המחשות זמינות להצגה בפגישה: פנים וחוץ. לרוב ההזמנה תכלול שני מבטי פנים ושני מבטי חוץ. כדי לבצע הזמנה של הדמית תלת מימד שתענה על הצרכים שלכם תוכלו לפנות לסטודיו וידה אשר עומד לרשותכם לצרכי הדמיה של נכסי נדל"ן ועוד. הסטודיו נוסד על ידי מעצב הפנים וצלם האדריכלות יוסי אורנשטיין לפני למעלה מעשור וצבר וותק בשוק.

  הדמיות תלת מימד לבתים בצורה מקצועית

  כדי להמחיש תוכנית אדריכלית וגם כדי לשווק אותה יש צורך בהדמיות. הדמיות תלת מימד לבתים הן הדרך הטובה ביותר להמחיש ללקוח או לרוכשים פוטנציאליים כיצד ייראה הנכס אחרי עיצוב או שיפוץ, או במצב של בנייה מאפס. אבל חשיבות נוספת היא החסכון הכספי. כך, ההדמיה מאפשרת להבחין בשלב מוקדם בפערים או בשינויים שיש לבצע. אלמלא ההדמיה הצורך בשינויים הללו או הפער בין המצוי לרצוי היו באים לידי ביטוי רק בשלב מתקדם יותר של הפרויקט, כאשר אז האפשרות לבצע שינויים תהיה יותר מוגבלת ויותר יקרה. כדי לחסוך זאת חשוב לבצע הדמיות.  כך למשל תוכלו להיעזר בשירותיו של סטודיו וידה אשר יכין עבורכם הדמית תלת מימד לבית, הדמיות חוץ ופנים, ועוד.

  בסיסי או פוטוריאליסטי – הדמיות תלת מימד לבתים

  הדמיות תלת מימד לבתים יכולות להתבצע או בצורה בסיסית לפי צרכי הלקוח, או באיכות של פוטוריאליזם. במידה ומדובר בהפקת תדמיתית לנכס שעומד למכירה או לפרויקט נדל"ני, הרי שיש צורך באיכות פוטוריאליסטית. איכות כזו מאפשרת לרדת לפרטי פרטים והיא שימושית לאדריכלים, יזמים ומשווקים אשר עושים שימוש בהדמיה ככלי שיווקי והצגתי ללקוחות. הדמיה בסיסית ממוקדת יותר לצרכים של המחשה אדריכלית או לתיאומים שונים בין הספקים. היא איננה כוללת ירידה לפרטים מבחינת צבעים, מרקמים, חומרים ועוד – שיש בהדמיה פוטוריאליסטית. כמובן שישנו גם הבדל במחיר כאשר הדמיה פוטוריאליסטית היא יקרה יותר, ומשך הביצוע שלה הוא ארוך יותר. חשוב  מאוד לבחור את סוג ההדמיה שמתאימה לצרכים שלכם.

  Vida3d_Logo_Black

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיה לשם עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   אנימציה תלת מימד לנדל"ן

   לא תוכלו לשווק בצורה טובה ונכונה פרויקט נדל"ן, אם אין לכם הדמיות מתאימות. הדמיות נדל"ן שימושיות עבור מעצבים, אדריכלים, אנשי שיווק והן עבור מעצבי פנים. ההדמיות הן המחשה ויזואלית של הפרויקט והן נחוצות לתהליכי מכירה – על מנת שהלקוח המתעניין יבין על מה ה...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי