סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  תוכניות מכר

  סטודיו וידה, אשר מובל ומנוהל עד היום על ידי יוסי אורנשטיין, שמח לעמוד לרשותכם בכל ולהציע את שירותיו המקצועיים. הסטודיו בעל ניסיון עשיר בתחום התלת – מימד, ההדמיות האדריכליות, הדמיות מוצר, סרטוני תדמית ושיווק ואף תוכניות מכר. תכניות אלו הן למעשה תכניות אדריכליות ברורות אשר משמשות קבלנים, מהנדסים, יזמים ואדריכלים לצד מעצבי פנים, בעת שיווק דירות ובתים. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום והבטיחו לעצמכם את יצירתן של התכניות המדויקות והאיכותיות ביותר בתחום.

  על תוכניות מכר ואופן הייצוג שלהן

  כפי שצוין קודם לכן, תוכניות מכר הן למעשה ייצוג בקנה מידה של התכנית האדריכלית. את התכניות הללו ניתן יהיה להציג באופנים שונים, כאשר כל אחת מהן מאפשרת את שימת הדגש על יתרון אחר.

  • תכנית מכר דו ממדית – תכנית זו תציג את הדירה בצורה המסודרת ביותר. היתרון המשמעותי של תכנית זו יהיה באופן ההתאמה שלה לתכנית האדריכלית עצמה ולעמידה בקנה המידה של השרטוט המקורי. תכנית מכר דו ממדית יכולה להשתלב בצורה נהדרת לתצוגה על כל מדיום מודפס.
  • תכנית מכר תלת ממדית – תכנית זו תציג את המבנה בצורה ברורה ומעניינת. היתרון המשמעותי שלה טמון בעובדה כי היא מאפשרת לכל אדם, גם במישה ואינו מתמחה בשרטוטים אדריכליים, להבין בצורה פשוטה וקלה את החלוקה של המבנה ואת המרחבים השונים בו.

  חשוב לציין כי התכניות הללו חייבות להתאים בצורה מדויקת לתוצאה הסופית אשר תושלם על ידי הקבלן המבצע.

  אין ספק כי עבודתו של סטודיו וידה מתאפיינת בתשומת הלב המלאה גם לפרטים הקטנים ביותר. כך למעשה חברתנו מצליחה פעם אחר פעם ליצור את תכניות המכר וההדמיות הממוחשבות המדויקות והאיכותיות ביותר. הסטודיו שם דגש רב על עבודה איכותית ללא פשרות, דבר אשר מתאפשר הודות לצוות העובדים המקצועי והמיומן שלנו, כמו גם הכלים וטכניקות העבודה המתקדמות בהן אנו עושים שימוש. צרו קשר עם הסטודיו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל.

  תכניות מכירה מהוות חלק משמעותי ובלתי נפרד בהצגתו של פרויקט המגורים בחדש בפניו של הלקוח בשלב המכירה. את הכנת תכניות המכירה הללו חייבים לבצע אנשי מקצוע אשר מכירים את תחום האדריכלות לעומקו ומתמחים ביצירת הדמיות ותכניות מכר איכותיות ומדויקות במיוחד. סטודיו וידה מזמין אתכם ליצור קשר כבר היום ולהבטיח לעצמכם וללקוחות שלכם את הייצוג במדויק ומרשים ביותר של הנכס אותו יצרתם או אתם עתידים ליצור.

   

  תכניות מכירה – דברים שכדאי לדעת

  בין אם אתם עוסקים בתחום האדריכלות מזה תקופה ארוכה ובין אם עדיין לא זכיתם להתעסק עם תכניות מכירה, מומלץ יהיה לעבור על הנקודות החשובות הבאות ולגלות מספק דגשים חשובים שכדאי לדעת בנושא:

  • התכניות האדריכליות נשלחות במייל ומהן נוצר עיצוב גרפי בהתאמה מדויקת לכל הפרטים הקטנים, לרבות המיקום של הקירות, החלונות והדלתות במקום.
  • בשלב הבא מצטרפים לתכנית המכר גם הרהיטים והפריטים השונים האחרים אשר ממוקמים בתרשים.
  • את התכניות הללו ניתן יהיה לקבל בייצוג דו ממדי או בייצוג תלת ממדי, זאת בהתאמה להעדפות שלכם.
  • התכנית התלת ממדית מאפשרת את הבנת המבנה על כל חלקיו גם במידה ואין אתם או הלקוחות שלכם מבינים בשרטוטים אדריכליים.
  • התכנית הדו ממדית מאפשרת ייצוג של תכנית המכירה בצורה מדויקת ונאמנה לקנה המידה. פרטים אשר יכולים להיות רלוונטיים בעבור הקונה הפוטנציאלי של הנכס.

  חלק חיוני בשיווק פרוייקטי בניה

  אין ספק כי תכניות מכירה הינן אמצעי וויזואלי חשוב וחיוני בתהליך השיווק של פרוייקטי בניה שונים. סטודיו וידה ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע ביצירת הייצוג הדו או תלת ממדי בו אתם מעוניינים. הצוות המקצועי והדינאמי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולספק את המענה המדויק ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. הסטודיו יעמיד לרשותכם תכניות מכר צבעוניות ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר, זאת תוך התאמה מדויקת לצרכים שלכם. שירותיו של הסטודיו כוללים בין היתר גם יצירה של הדמיות ממוחשבות אשר יכולות אף הן לסייע בשיווק יעיל של הנכס שעתיד להיבנות.

  מידע נוסף בנושא

  החיוניות

  קשה מאוד, ולמעשה בלתי אפשרי, לשווק פרויקט בנייה או פרויקט נדל"ני אחר ללא תכניות מכירה ויזואליות תלת ממדיות. הצגה ויזואלית היא חיונית מאוד במקרה הזה ולכן מדובר בשלב חשוב מאוד שחשוב שיתבצע בצורה מאוד מקצועית ואיכותית. התוכנית חייבת להיות מדויקת ותואמת את דרישות החוק כאמור ואת הביצוע של הקבלן. תכניות מסוג זה כאשר הן צבעוניות וויזואליות הם כלי שיווקי חשוב של אנשי המכירות ולכן כל פרט בהן חשוב. כדאי גם להפיק וכניות שהן דו ממדיות לפרינט, ולרשתות חברתיות ולאתר האינטרנט של הפרויקט, ולמעשה מקובל שגם תלת ממד וגם דו ממד הם חלקי מתוצרי תכנית המכירה. תוכלו לפנות לסטודיו וידה אשר מתמחה בהכנת הדמיות פנים וחוץ, הפקות הדמיה ותסרטוני שיווק ותדמית, כולל סרטוניו סיור וירטואליים של 360 מעלות.

  תוכניות מכירה – השלבים

  ישנם כמה וכמה שלבים בכנת תוכניות מכירה. השלב הראשון הוא קבלה של התוכניות האדריכליות. ללא קבלה שלהן לא ניתן להתחיל בעבודה ההכנה של תוכנית המכירה. אחרי קבלן התוכניות האדריכליות, שלרוב נשלחות במייל, מכינים על בסיסן את העיצוב הגרפי של ההדמיה. העיצוב הגרפי הוא מדויק ותואם את התוכנית האדריכלית כולל מיקום של אלמנטים שונים כמו הקירות למשל, הדלתות, החלונות ועוד. שלב נוסף הוא שילוב של אלמנטים שונים רהיטים וחפצי נוי עיקריים. לאחר מכן מחליטים האם להפיק תכניות דו או תלת ממד או שניהם.

  תוכניות מכירה

  הצורך בתוכניות מכירה הוא צורך שיווקי ומקצועי כאחד. כאשר עומדים בפני שיווק של נכס נדל"ני מקובל מאוד לשווק אותו לצד תוכניות מכירה תלת ממדיות הממחישות את הנכס ואת הפרטים השונים שבו – על הפנים ועל החוץ שלו. תכנית מכירה שיווקית כוללת רהיטים ופריטים אחרים אשר משולבים בהדמיה בצורה אסתטית ושיווקית. לצד האלמנט המכירתי-שיווקי בהדמיה, הרי שהתוכנית חייבת גם לעמוד בדרישות החוק ולהיות תואמת לביצוע – של הקבלן המבצע. ולכן חשוב מאוד להציג תכנית מכירה מדוקדקת ואיכותית. עם סטודיו וידה תוכלו לקבל לידיכם תכנית מכירה בהתאמה לצרכים שלכם – לצרכי שיווק ומכירה או לצרכים מקצועיים להמחשה וביצוע תיאומים.

  עיצוב תוכניות מכר

  תכניות מכירה לצרכי שיווק גם כוללות אלמנטים נוספים כמו ריהוט, עציצים וחפצי בית שונים – על מנת להשלים את התמונה והאווירה ולהתאים את תכניות המכר לשימוש ככלי מכירתי שהוא תכניות המכירה. מדובר בחלק מהותי וחיוני מתהליכי מכירה של נכסי נדל"ן שונים וחשוב מאוד לקבל תכניות מכר ותוכניות מכירה איכותיות, יפות ומדויקות ,בהתאם לביצוע הקבלן ולדרישות החוק כמובן. ולכן חשוב לעבוד עם צוות מקצועי שמכין עבורכם את התוכניות. עם סטודיו וידה שהוקם על ידי מעצב הפנים וצלם האדריכלות יוסי אורנשטיין תוכלו לקבל עבודה איכותית ומקצועית עם תשומת לב לכל הפרטים הקטנים והחשובים. הסטודיו ממוקם בתל אביב ומתמחה במגוון הדמיות.

  תוכניות מכר בדו או תלת ממד

  כאשר ניגשים להכין תוכנית מכר חשוב להחליט על הפורמט: דו או תלת ממד. תוכניות מכר בדו ממד יאפשרו לקבל מצג מסודר של הנכס עם התאמה לתוכנית האדריכלית מבחינה קנה מידה, מידות, זוויות ועוד. תכנית כזו בדו ממד ניתן להציג צבעונית או בשחור לבן על גבי פרינט. ואילו כאשר מדובר על תכנית מכר בתלת ממד מקבלים הצגה ויזואלית שכל אדם יבין. תכנית בדו ממד קשה יותר לפענוח. תכנית בתלת ממד תאפשר להציג את הכנס בצורה מעניינת, צבעונית ואטרקטיבית.

  חשוב להבין שהכנה של תכנית מכר חייבת לעמוד בדרישות החוק ולהתאים לעבודתו של הקבלן המבצע, ולכן חשוב הדיוק ותשומת הלב לאלמנטים השונים ולפרטים הקטנים.

  תוכניות מכר דירות

  כאשר רוכשים דירה חדשה, מהלך הרכישה חייב להיות מלווה במסמך משפטי שנקרא תוכנית מכר. תוכניות מכר הן תכניות אדריכליות על נייר, בשחור לבן, והן מכילות פרטים על הנכס: מידות, את הדירה עצמה, את הכניסה, את קומת העמודים, הגג ועוד – בהתאם לסוג הנכס. השימוש בתוכניות הללו הוא גם לצורך משפטי במעמד הרכישה בתוספת מפרט הנכס, וגם לצרכים שיווקיים. בתוכנית כזו ניתן להציג הצגה דו ממדית או הצגת תלת ממדית. אם אתם זקוקים לתוכנית מכר בדו או בתלת ממד תוכלו לפנות לסטודיו וידה אשר מתמחה בהדמיות פנים וחוץ, סרטוני תדמית, תכניות מכירה ועוד.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   תכניות מכירה

   תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו...
   לפרטים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיות עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי