סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  תכניות מכירה

  תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  תכניות מכירה – באיכות גבוהה

  תכניות מכירה משמשות קבלנים, מהנדסים, יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע נוספים מהתחום. בעזרתן הם יכולים להציג את המבנה באופן ויזואלי הקרוב למציאות.  הלקוחות יכולים להתרשם טוב יותר מאשר זה המתקבל בעת צפיה בתוכניות הסטנדרטיות. הם מקבלים כלי עזר נוסף היכול לסייע להם לקבל החלטות לרכישה. כך יכול כל גורם משווק להגדיל מכירות ורווחים. הכנתן נעשית באמצעות טכניקות וכלים מתקדמים ומוקדשת תשומת לב רבה לכל פרט או אלמנט קיים. ניתן לקבל תוכניות דו או תלת ממדיות. בכל אחת ניתן להתרשם מהתכנון הפנימי, המרחב הקיים, חלוקת החדרים, גודלם, המעברים ועוד. היתרון של התוכנית התלת ממדית היא במתן תחושת מרחב טובה יותר. למעשה, כל אחד וכל לקוח יכולים להבין היטב את התוכנית. הוא אינו חייב להיות בעל מקצוע כדי להתרשם היטב. התוכניות צבעוניות ובעלות מראה מרשים המושך תשומת לב ועניין. הרושם שהן עושות משרתות היטב את מטרות בעליהן.

  שיתוף פעולה עם המזמין

  הכנת התוכניות מתבססת על אלו המקוריות אשר עליהן משורטטים כל הנתונים החשובים. המזמין מכיר היטב את הנכס שהוא מתכנן. משום כך, עוברים עימו על הנקודות החשובות וההדגשים הרלוונטיים שיש לכלול בהן. לצד הפרטים  הבסיסיים הכוללים קירות, חלונות ודלתות מוסיפים רהיטים, חפצי נוי ופריטים שונים אשר ממוקמים בתרשים. התוצאה היא תכנית ויזואלית וצבעונית הנאה לעין.

  שירות מסטודיו ותיק ואיכותי

  חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ויחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת ומסירת תוכניות ממוחשבות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את התשתית האיכותית שברשותם לטובת כל לקוח.

  תוכניות מכירה

  התהליך של רכישת בית או דירה כולל כמה וכמה שלבים שבחלקם צריך להציג בפני הלקוח הפוטנציאלי את השרטוטים והתכנונים של הדירה או הבית שהוא שוקל לקנות. בדיוק לשם כך קיימות תוכניות מכירה שהן שרטוט שמקפידים בו על קנה המידה הנכון והמתאים, ממקמים רהיטים (גם אם רק לצורך השרטוט) וגם הם יהיו מצוירים בגודל המתאים על פי קנה המידה. בדרך זו מציגים ללקוחות מתעניינים את אופן החלוקה הפנימית של הנכס, את האפשרויות הכדאיות או המתאימות למתן ייעודים ושימושים לחדרים או האזורים השונים ובעזרת התוכניות האלה המתעניינים יכולים לקבל החלטה האם הם מתקדמים ברכישת הדירה.

  מי מכין תוכניות מכירה?

  חשוב להבין שאם פרויקט נדל"ן זה או אחר כבר נמצא בשלב של הכנת תוכניות מכירה הרי שיש לא מעט אנשי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים שמעורבים בתהליך. ראשית, צריכות להיות תוכניות אדריכליות מוכנות שעליהן מתבססת תוכנית המכירה. שנית, מעצב פנים או שאולי האדריכל בעצמו יסייע בהכוונה בנוגע לייעוד החדרים והחללים ומיקום הרהיטים או החפצים שבדרך כלל יש בכל דירה או בית. כאשר יגיעו אל משרד המכירות לקוחות שמתעניינים ברכישת דירה בפרויקט – יוצגו בפניהם תוכנית המכירה למגוון דירות וכך הם יוכלו לחשוב ולקבל החלטה. תוכנית מכירה שונה תוכן עבור כל דירה על פי מספר החדרים, כיווני האוויר והחלוקה הפנימית.

  החשיבות של עבודה עם אנשי מקצוע

  פרויקט נדל"ן והשיווק שלו חייבים להתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע עשירים ככל האפשר, מה שיבטיח שאפשר יהיה לבצע את הפרויקט בצורה הטובה ביותר, עם חומרי הגלם והגימור האיכותיים ביותר וכמובן תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים והקפדה על לוח זמנים. תוכניות מכירה שיכינו אותם אדריכלים ומעצבים בעלי ניסיון רב בביצוע פעולה זו תהיינה מה שהלקוחות צריכים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ובעזרתן הם יוכלו ממש לדמיין את הדירה כפי שהיא תיראה בסיום הבנייה.

  בסטודיו וידה מציעים שירותים מקצועיים ברמה גבוהה של הפקת תוכניות מכירה, הדמיות דו או תלת ממדיות, VR ומגוון שירותים לאדריכלים, מעצבי מוצר ומעצבי פנים.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   עיצוב בית בצורה חכמה עם הדמיות תלת מימד

   בין אם כדי למנוע אי נעימות של רצוי לעומת מצוי בפני הלקוחות שלכם, ובין אם כדאי לבצע בחינה של אפשרויות עיצוביות שונות בחלל – אתם זקוקים להדמיות פנים. הדמיות עבור חלל פנים, מאפשרות לכם להמחיש ולהציג ללקוחות שלכם כיצד תיראה התוצאה הסופית של העיצוב, וכך ל...
   לפרטים נוספים

   הדמיות עיצוב פנים

   הדמיה המשלבת עיצוב פנים, היא שימושית מאוד כאשר מעצבים מחדש בית קיים, או כאשר מעצבים לראשונה נכס חדש כמו בית או משרדים. הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לכם לדעת בצורה מדייקת מה יהיה המראה של כל אחד מחדרי הבית, כמו גם הסלון, המטבח, הגינה וחללים נוספים. הדמיו...
   לפרטים נוספים

   אנימציה תלת מימד לנדל"ן

   לא תוכלו לשווק בצורה טובה ונכונה פרויקט נדל"ן, אם אין לכם הדמיות מתאימות. הדמיות נדל"ן שימושיות עבור מעצבים, אדריכלים, אנשי שיווק והן עבור מעצבי פנים. ההדמיות הן המחשה ויזואלית של הפרויקט והן נחוצות לתהליכי מכירה – על מנת שהלקוח המתעניין יבין על מה ה...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי