סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  מיתוג נדלן

  נדלן הוא אחד הנושאים החמים ביותר היום. במקביל לפרויקטים רבים של בנייה ברחבי הארץ, לקוחות ומשקיעים מחפשים לקנות את הנכס הנכון שיהיה להם מדהים לגור בו, או שיהיה להם הכי נכון להשקיע בו. על מנת למשוך לקוחות להשקיע או לקנות את הנכס שלכם, בראש ובראשונה חשוב המיתוג ולצורך כך אתם צריכים את סטודיו וידה – חברה מקצועית שמתמחה במיתוג נדלן.  

  אין נדלן בלי מיתוג נדלן

  אם אתם אנשי נדלן אתם ודאי יודעים שחלק לא קטן מיצירת פרויקט נדלן חדש הוא המיתוג. בסופו של דבר, גם אם יהיה לכם בניין חדש, מודרני ומהמם, אם לא תמתגו אותו כראוי, אנשים לא ירצו לקנות אותו. זכרו שעד שהמבנה מוקם, חוץ מאנשים המהנדסים והמעצבים של הפרויקט, אנשים לא יכולים באמת להבין ולדמיין כיצד הוא יראה וכאן בדיוק נכנסות הדמיות נדלן.  

  לתת ללקוחות שלכם ודאות על הפרויקט

  כאמור, בלי הדמיות נדלן או הדמיות אדריכליות אין ללקוח שלכם דרך להבין מה המוצר שאותו אתם בונים. יתרה מכך, אתם רוצים לשווק תמונות שיתנו ודאות על הפרויקט, איך הוא באמת הולך להיראות ומה הם בעצם עתידים לרכוש. מיתוג בא לידי ביטוי בסקטורים רבים מה שמאפשר לתת ללקוח כמה שיותר מידע בכל מיני דרכים.  

  מיתוג הפרויקט

  למרות שיש לכם חברה שודאי יש לה לוגו ועשיתם עליה עבודת עיצוב ושיווק יעודית, צריך להתייחס לכל פרויקט כאל מוצר בפני עצמו ובהתאמה להקדיש לו מיתוג ושיווק בפני עצמו. הוא צריך להיות בין היתר ממוקד בפרויקט כדוגמת עיצוב לוגו, ברושורים וקטלוגים, כרטיסי ביקור וכל דבר נוסף אשר יתן לפרויקט שלכם נינוח מקצועי ויוקרתי כמו שיאה בעולם הנדלן.  

  הדמיות נדלן

  אחד השלבים העיקריים במיתוג נדלן הוא הדמיה של הנדלן עצמו. בסופו של דבר גם אם יהיה לכם לוגו יפה או אתר מרהיב, אם לא תוכלו לתת ללקוחות תמונות (או אפילו מידע מתקדם יותר) על הנכס, אתם בעצם מציעים להם לבצע קנייה עיוורת ובגלל שמדובר בסכומי כסף גבוהים מאוד, כנראה שאף אחד לא ירצה לעשות זאת. לאחר שיש לכם את התוכניות הבסיסיות, ייצרו לכם הדמיה ריאליסטית של הנכס שמאפשרת להקים לתחייה את התכנונים ההנדסיים.  

  סרטים שיווקים

  ברגע שיש עם מה לעבוד – הדמיה של הנכס, הגיע הזמן להכניס את השיווק. בדומה לכל עסק אחר, אתם רוצים למכור את המוצר שלכם ועם כל התחרות שיש היום אתם חייבים אנשי מקצוע שמתמחים בשיווק למילוי משימה זאת. ניתן לעשות זאת על ידי יצירת סרטונים שיווקים או אפילו סיורים וירטואליים בנכס העתידי, כל אלו נותנים ללקוח עוד ודאות על הפרויקט, ואם עושים זאת מקצועי ואיכותי,  אתם תתנו ודאות שהוא פשוט לא יוכל להגיד לה לא.  

  מיתוג נדלן הוא לא רק שיווק

  כנראה שישנן הרבה חברות שנותנות שירותים של שיווק פרויקטים ועסקים, על פניו זה אולי נראה מספיק, אך ספציפית בנדלן חשוב לבחור חברה שמתמקצעת במיתוג נדלן. מעבר לעיצוב האתר וכרטיסי הביקור, מיתוג נדלן חייב לספק לכם את "ההקמה לתחייה של הפרויקט". חשבו על עצמכם, כנראה שלא הייתם עובדים עם עסק שרק מספר סיפורים ולא מראה מה הסחורה שלו, וכאן בדיוק נכנסים אנשי מקצוע במיתוג נדלן ולא רק בשיווק.  

  מיתוג נדלן

  בחירת חברה שנותנת את כל החבילה

  דווקא בגלל שאתם מחפשים אנשי מקצוע שנותנים לכם מגוון של שירותים, כדאי שתחפשו חברה שנותנת לכם את כל החבילה, במקום לעבוד עם כמה עסקים במקביל. אתם צריכים חברה שמצד אחד כוללת אנשי הדמיות אדריכליות ואנשי הדמיות נדלן שמבינים ומסוגלים הן לקרוא תכנונים בדו מימד של מהנדסים, והן להקים אותם לתחייה בהדמיות בטכנולוגיות מתקדמות, אך גם חברה שכוללת אנשי קריאייטיב, גרפיקאים, בוני ומעצבי אתרים כדי לקבל את החבילה השלמה.

  סטודיו וידה היא חברה המתמחה במיתוג לחברות נדלן. החל ממיתוג הפרויקט שלכם בצורה שיווקית שתמשוך לקוחות ותאותת שמדובר בחברת נדלן מקצועית ובפרויקט על רמה, ועד להדמיות במגוון רחב של צורות כך שתוכלו גם לבחור את מה שהכי מתאים לקהל היעד שלכם, וגם ליצור להם חוויה מלאה על הנכס העתידי. עם שירות מקצועי ושנים של ניסיון, סטודיו וידה הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל למתג את הנדלן שלכם.

  מיתוג נדלן

  אין זה פשוט להקים פרויקט נדל"ן, להיות שותפים לבנייה שלו מאפס וכמובן לשווק את הנכסים השונים כך שדיירים יתעניינו ויסכימו לקנות אזורים, דירות או חללים במיטב כספם. לצורך כך צריך להשקיע לא מעט מחשבה ולהיעזר באנשי מקצוע מהתחום של מיתוג נדלן, שכן שום פרויקט נדל"ני לא יוכל להימכר בלי המיתוג הנכון והמתאים לו ביותר. אין זה פשוט לעשות את זה ומדובר בתהליך שיש בו כמה וכמה שלבים שכוללים את ניתוח ופילוח קהל היעד של הפרויקט הספציפי, בחירת העיצוב והמילים שישמשו למיתוג ובחירת ערוצי השיווק והפרסום כך שאכן דבר קיומו יגיע אל מי שעשוי להתעניין בו.

  החשיבות של תהליך מיתוג נדלן

  על מנת להבין כמה חשוב שכל פרויקט נדל"ן יהיה ממותג כמו שצריך – אפשר להבין מה קורה כאשר המיתוג לא יהיה נכון או לא יתבצע בכלל. במקרה שכזה לקוחות פוטנציאליים שיתכן וירצו לרכוש בו נכס או שטח לא יידעו כלל שהפרויקט נמצא בעבודה ואם המיתוג לא יהיה נכון ומותאם לקהל היעד, אותם אלה שכן עשויים להתעניין אולי ייראו מודעה או פרסומת אך ידלגו עליה בלי להתייחס כי הם ירגישו שאין היא פונה אליו ויעבור הלאה. זו החשיבות של מיתוג נדלן ושל ההכרח שהוא יהיה מבוצע בצורה מדויקת, מושכלת ומותאמת עבור כל פרויקט ופרויקט.

  התרומה של המיתוג המותאם

  כעת אפשר להבין שיש הבדל מהותי בין פרויקט נדל"ני שבוצע עבורו תהליך מיתוג מותאם אישי לבין זה שאין לו כלל מיתוג או שהמיתוג לא בוצע בצורה מספקת או מעמיקה. כיום ידוע בקרב אנשי שיווק מומחים ומקצועיים בתחומם שהתהליך של מיתוג נדלן חייב להתבצע וצריך להקדיש לו לא מעט זמן, מחשבה ותשומת לב. זה מה שבזכותו הפרויקט יימכר בצורה משביעת רצון לבין פרויקט שעלול להיתקע ללא קונים בשל מיתוג לא נכון והיעדר פרסומים מתאימים בערוצים הנכונים.

  מיתוג נדל"ן מבוצע בצורה מקצועית ומסורה בסטודיו וידה על ידי אנשי מקצוע מעולמות המיתוג והשיווק, מנוסים ועם שלל רעיונות שיתאימו לכל פרויקט ולכל לקוח.

  מידע נוסף בנושא

  המתודולוגיה לבניית המיתוג הנכון

  כדי לשווק נכון את פרויקט הנדל"ן שלכם חשוב כאמור לפתח ולבנות שפה מיתוגית מתאימה. בניית מיתוג נדל"ן היא מהלך כולל ושלם, המורכב מאלמנטים רבים וכולל דיגיטל, פרינט, עיצוב ,העברת מסרים ועוד. ולכן אין מתודולוגיה אחת סדורה לפיתוח של מיתוג נדנל"ני נכון. כדי לקבל מיתוג מתאים ומקצועי תוכלו לפנות לסטודיו שיבנה עבורכם את המיתוג המתאים – למשל  עם סטודיו וידה אשר מתמחה בהדמיות והפקות פנים וחוץ, כמו גם בסרטוני תדמית ושיווק ובבניית שפה מיתוגית מתאימה ונכונה.

  מיתוג נדלן – מה הוא כולל?

  כאשר מדברים על מיתוג נדל"ן, מתכוונים למעשה לכמה אלמנטים שונים עיקריים. המיתוג כולל כמובן מיתוג ועיצוב של הלוגו, הסלוגן ושל הסמלים הוויזואליים אשר מזוהים עם החברה ועם הפרויקט. אלמנט נוסף הוא הפקה של ברושורים ועלוני מידע – שאנשי המכירות יחלקו ללקוחות, כמו גם עלונים ופליירים דיגיטליים אותם לקוחות מתעניינים יפגשו ברשתות חברתיות או למשל בתיבת המייל שלהם. חשוב גם לעצב ולהפיק כרטיסי ביקור המשדרים את מה שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם רוצים שיעבור אליהם (למשל יוקרה, סטייל, בית למשפה עם הילד החדש, ועוד). השפה והמיתוג העיצובי גם חייבים לבוא לידי ביטוי באתר האינטרנט של הפרויקט ובדפי נחיתה בהם לקוחות מתעניינים משאירים פרטים ליצירת קשר.

  מיתוג נדלן

  חשוב לבנות שפה ויזואלית לתקשר עם הרוכשים הפוטנציאליים של הנכס או של פרויקט הנדל"ן שלכם. כמובן שמדובר בשפה שהיא סמויה מן העין, אך חשוב מאוד לבנות אותה. המיתוג הוא חיוני ביותר להצלחת השיווק והמכירה של יחידות הפרויקט, ולמעשה, ללא מיתוג וללא מיתוג נכון, לא ניתן יהיה למכור את יחידות הפרויקט. חלק מתפיסת העולם של רוכשי הדירות והנכסים היא הגשמת חלום, ולכן חשוב מאוד להביא לידי ביטוי את האלמנט הזה בשפה המיתוגית, כמובן שלא בונים שפה מיתוגית ביום אחד וחשוב להבין שהעניין של מיתוג נדל"ן דורש הבנה והתמחות, ולכן כדאי מאוד לפנות למשרד אשר מתמחה בכך שיסייע לכם לבנות את השפה הנכונה. עם סטודיו וידה תוכלו לבנות שפה מיתוגים שתתאים לפרויקט שלכם, בתאמה לחזון ולקהל.

  logo

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   הדמיות מוצר

   אם יש משהו שמשותף לכל קהלי הלקוחות שיש הוא עצם העובדה שכולם שואפים לדעת בדיוק מה הם רוכשים או עתידים לקבל תמורת כספם. במידה ואתם שואפים ליצור הדמיית מוצר, בהחלט הגעתם למקום הנכון. הודות לטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, היום אפשר לספק ללקוחות את התמונה ה...
   לפרטים נוספים

   סרטי אנימציה אדריכליים

   בזכות סרטי אנימציה אדריכליים, ניתן יהיה להציג את פרויקט הבניה כראוי ובאופן המדויק ביותר. השנים האחרונות הביאו עמן בשורה של ממש בתחום הנדל"ן, כאשר בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות פרויקטים שונים בתהליכי בניה מתקדמים. כאשר מגיעה העת לשווק את הפרויקט או...
   לפרטים נוספים

   הפקת הדמיות פנים וחוץ פוטו-ריאליסטיות

   הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי