סטודיו וידה

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
  מיתוג נדל"ן

  מיתוג הוא שפה ויזואלית המאפשרת לתקשר עם לקוחות בדרך סמויה, ובד בבד לאפשר להם להתרשם לחיוב מהחברה או מהפרויקט. בעולם הנדל"ן הנתפש כיוקרתי, וכזה של 'הגשמת חלום', מיתוג יוקרתי חיוני מאוד לרושם ראשוני, וכמו שאומרים – 'אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני'.

   

  סטודיו וידה מוביל בעולמות המיתוג, ויודע לייצר שפה חזותית יוקרתית לחברות נדל"ן ופרויקטים מגוונים. צוות הסטודיו מונה מעצבים גרפיים ומתכנתי WEB מהשורה הראשונה, אשר יודעים לייצר שפה גרפית המתכתבת עם זירת הנדל"ן, וכזאת שתהיה צרובה בזיכרון. לרשותכם מגוון מוצרי מיתוג המותאמים בקפידה לאופי המותג, חזונו וקהל היעד.

   

  מטרת הסטודיו לייצר שפה אחידה ועקבית, תוך שילוב אלמנטים גרפיים וטכנולוגיות מתקדמות!

   

  מה בארסנל?

  • מיתוג ועיצוב תוכניות מכירה ליצירת רושם יוקרתי
  • לוגו מרשים המשלב חותם ייחודי של אופי החברה
  • עיצוב ברושורים וקטלוגים ייחודיים לפרויקטים
  • פולדרים וכרטיסי ביקור בסטייל יוקרתי
  • עיצוב ובניית אתרים ליצירת תדמית מרשימה ברשת
  • עיצוב ובניית דפי נחיתה ודפי מכירה לפרויקטים
  • עיצוב שילוט ומוצרי קד"מ שמייצרים נוכחות

   

  קצת על מתודולוגיית העבודה שלנו

   

  סטודיו וידה פועלים מתוך מחשבה שרק מיתוג איכותי של פרויקטים נדל"ן, יוכל למחיש בצורה ויזואלית מושלמת את הפרויקט ויקדם את תהליך המכירה. לשם כך, צוות החברה עובד על פי מתודולוגיית עבודה מוקפדת המתחילה בפגישת היכרות לצורך הכרת הנפשות הפועלות ואופי פעילות החברה/הפרויקט, יצירת אפיון מקצועי והתאמת מוצרי המיתוג מבין הארסנל הקיים. בין לבין נבצע החלפת סקיצות, תוך מעורבות אבסולוטית בכל שלב והגעה לתוצאה מרשימה.

   

  זכרו – מיתוג יוקרתי יאפשר לכם ליהנות מתדמית טובה וקידום המכירות!

   

  לצורך מיתוג הפרוייקט שלכם אתם מוזמנים לפנות אל סטודיו וידה. סטודיו זה נוסד בשנת 2010 על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכלל למנהל, ובעל תואר ראשון בעיצוב פנים B.Desgin (INT). כמו כן, צוות הסטודיו משתמש בכלים ובטכניקות העבודה המתקדמות ביותר בשוק.

  מידע נוסף בנושא

  המתודולוגיה לבניית המיתוג הנכון

  כדי לשווק נכון את פרויקט הנדל"ן שלכם חשוב כאמור לפתח ולבנות שפה מיתוגית מתאימה. בניית מיתוג נדל"ן היא מהלך כולל ושלם, המורכב מאלמנטים רבים וכולל דיגיטל, פרינט, עיצוב ,העברת מסרים ועוד. ולכן אין מתודולוגיה אחת סדורה לפיתוח של מיתוג נדנל"ני נכון. כדי לקבל מיתוג מתאים ומקצועי תוכלו לפנות לסטודיו שיבנה עבורכם את המיתוג המתאים – למשל  עם סטודיו וידה אשר מתמחה בהדמיות והפקות פנים וחוץ, כמו גם בסרטוני תדמית ושיווק ובבניית שפה מיתוגית מתאימה ונכונה.

  מיתוג נדלן – מה הוא כולל?

  כאשר מדברים על מיתוג נדל"ן, מתכוונים למעשה לכמה אלמנטים שונים עיקריים. המיתוג כולל כמובן מיתוג ועיצוב של הלוגו, הסלוגן ושל הסמלים הוויזואליים אשר מזוהים עם החברה ועם הפרויקט. אלמנט נוסף הוא הפקה של ברושורים ועלוני מידע – שאנשי המכירות יחלקו ללקוחות, כמו גם עלונים ופליירים דיגיטליים אותם לקוחות מתעניינים יפגשו ברשתות חברתיות או למשל בתיבת המייל שלהם. חשוב גם לעצב ולהפיק כרטיסי ביקור המשדרים את מה שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם רוצים שיעבור אליהם (למשל יוקרה, סטייל, בית למשפה עם הילד החדש, ועוד). השפה והמיתוג העיצובי גם חייבים לבוא לידי ביטוי באתר האינטרנט של הפרויקט ובדפי נחיתה בהם לקוחות מתעניינים משאירים פרטים ליצירת קשר.

  מיתוג נדלן

  חשוב לבנות שפה ויזואלית לתקשר עם הרוכשים הפוטנציאליים של הנכס או של פרויקט הנדל"ן שלכם. כמובן שמדובר בשפה שהיא סמויה מן העין, אך חשוב מאוד לבנות אותה. המיתוג הוא חיוני ביותר להצלחת השיווק והמכירה של יחידות הפרויקט, ולמעשה, ללא מיתוג וללא מיתוג נכון, לא ניתן יהיה למכור את יחידות הפרויקט. חלק מתפיסת העולם של רוכשי הדירות והנכסים היא הגשמת חלום, ולכן חשוב מאוד להביא לידי ביטוי את האלמנט הזה בשפה המיתוגית, כמובן שלא בונים שפה מיתוגית ביום אחד וחשוב להבין שהעניין של מיתוג נדל"ן דורש הבנה והתמחות, ולכן כדאי מאוד לפנות למשרד אשר מתמחה בכך שיסייע לכם לבנות את השפה הנכונה. עם סטודיו וידה תוכלו לבנות שפה מיתוגים שתתאים לפרויקט שלכם, בתאמה לחזון ולקהל.

  Vida3d_Logo_Black

  עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם
   שירותים נוספים

   סרטי אנימציה אדריכליים

   בזכות סרטי אנימציה אדריכליים, ניתן יהיה להציג את פרויקט הבניה כראוי ובאופן המדויק ביותר. השנים האחרונות הביאו עמן בשורה של ממש בתחום הנדל"ן, כאשר בערים רבות ברחבי הארץ ניתן לראות פרויקטים שונים בתהליכי בניה מתקדמים. כאשר מגיעה העת לשווק את הפרויקט או...
   לפרטים נוספים

   הפקת הדמיות פנים וחוץ פוטו-ריאליסטיות

   הדמיות פוטוריאליסטיות אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (...
   לפרטים נוספים

   תכניות מכירה בדו-מימד ובתלת-מימד

   על תוכניות מכר ואופן הייצוג שלהן כפי שצוין קודם לכן, תוכניות מכר הן למעשה ייצוג בקנה מידה של התכנית האדריכלית. את התכניות הללו ניתן יהיה להציג באופנים שונים, כאשר כל אחת מהן מאפשרת את שימת הדגש על יתרון אחר. תכנית מכר דו ממדית – תכנית זו תציג את הדיר...
   לפרטים נוספים

   ההדמיה שלכם במרחק הודעה


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי